מסגרת לתמונת קנבס

מסגרת לתמונת קנבס

כאשר מחפשים מסגרת לתמונת קנבס צריך לקחת בחשבון מספר דברים וכל אחד מהם חשוב לא פחות ממשנהו. ראשית, תמונות קנבס אינן כשאר התמונות ולכן שיטות העיצוב הייחודיות, מדידת התמונה, סוגי הקיפול הרצויים, המתיחה הנכונה וכל פעולות הגימור – כל אלה דורשים חשיבה שונה ומיומנות מקצועית על מנת לוודא שהעבודה תתבצע כראוי ולשביעות רצונכם.

שנית, בתוך כל הפעולות הללו, כמו בכל מקום שלוקח את עצמו ברצינות ובמקצועיות, קיימות כמה דרכי פעולה, וכל אחת מאלה משנה את התהליך עצמו וכמובן את התוצאה שמתקבלת בסופו של דבר.

גם עבור תצוגת התמונה עצמה וגם עבור ההשתלבות וההתאמה שלה על הקיר יש לוודא שהמסגרת תהיה איכותית ומחושבת.

מהו הגודל האופטימלי המתאים עבור התמונה? מהו סוג המסגרת הנכון, האם מדובר במתיחה סטנדרטית או הדבקה על בסיס מוצק? ומה בנוגע לשוליים של התמונה, לחומרים שבהם יתבצע שימוש או לצבעים הרצויים?

על כל השאלות האלה, ועל הרבה נוספות בכל שלבי התהליך, עונים לכם ב”שעשוע ארט” וחוסכים לכם מאמץ וזמן מיותרים.

עבור תוצאה מושלמת חשוב שכל התהליך יתבצע במקצועיות, בהכרת התחום ובאיכות שלא מתפשרת. אצלנו ב”שעשוע ארט” ההדפסה על הקנבס, מתיחת התמונה והמסגור הסופי, הכל מתבצע בחומרים הנכונים והבטוחים לשימוש, במידות מדוייקות שלא ישאירו קצוות פתוחים, וכמובן בשירות אמין וחיובי שללא ספק ישאיר חיוך שבע רצון גם על פניכם וגם על פנינו.

כשבוחרים מסגרת לתמונה חשוב לקחת בחשבון את הרושם הכללי שהמסגרת מציגה למי שצופה בתמונה. לכן כדאי לשים לב למספר דברים, כמו החומר ממנו רוצים שהמסגרת תהיה עשויה, המבנה וכמובן העיצוב.

מסגרת יכולה להיות יצירת אמנות בפני עצמה! לכן מומלץ לוודא שמזמינים ורוכשים אותה מאנשי מקצוע שמתמחים בתחום.

×